domů aktuality

Aktuality

Aviatická pouť Pardubice 2012

Aviatická pouť Pardubice 2012

22. aviatická pouť - Století vzdušných soubojů - , která se konala 2.a 3. června 2012 byla mimořádná oproti minulých ročníkům nasazením obrovského množství vojenské techniky na zemi i ve vzduchu. Jak se nám povedly zvládnout pyrotechnické efekty mezi 300 bojujícími vojáky at posoudí každý návštěvník našich stránek po shlédnutí fotografií z této akce.

Fotogalerie
Terezín - Josefínské slavnosti 2011

Terezín - Josefínské slavnosti 2011

Jako už po několik let před tím naše firma zajišťovala veškeré pyrotechnické efekty na této prestižní mezinárodní akci. Jako slavnostní tečka Josefínských slavností 2011 byl předveden slavnostní ohňostroj na hudbu a mluvené slovo od hudebního skladatele Miroslava Vobořila. Stránky akce Josefínské slavnosti 2011

Fotogalerie
Aviatická pouť Pardubice

Aviatická pouť Pardubice 2011

Tak jako v loňském roce tak i v tom letošním jsme zajištovali pyrotechnické efekty a dodávky speciálních efektů na Aviatické pouti v Pardubicích ve dnech 4.6 a 5.6.2011. To,že jsme byli vybráni nás velice těší, neboť se jedná o jednu z největších akcí svého druhu v Evropě.

Fotogalerie
Audience u císaře Karla I.

Audience u císaře Karla I.

Dne 30.4.2011 naše firma měla tu čest se podílet na významné akci v Brandýse nad Labem u příležitosti 100.výročí příjezdu Jejich císařských a královských Výsostí Karla Habsburského a Zity Bourbon-Parmské do Brandýsa nad Labem. Této prestižní akce se zůčastnilo mnoho osobností našeho veřejného a politického života.

Fotogalerie
Mýty a skutečnost Chebského letiště

Předváděcí akce společnosti TRIPLEX

Dne 20.4.2011 se naše firma zůčastnila na pozvání polské společnosti TRIPLEX její předváděcí akce a seznámili jsme se zde s novinkami amatérské a profesionální pyrotechniky pro rok 2011.Společnost TRIPLEX patří mezi největší dovozce pyrotechniky do Polska. Spolu s námi zde reprezentoval Českou republiku též p.Daniel Hradil ze společnosti Pyromoravia,s.r.o.

Fotogalerie
Mýty a skutečnost Chebského letiště

Mýty a skutečnost Chebského letiště

Podíleli jsme se na realizaci pyrotechnickýh efektů při natáčení filmu: Mýty a skutečnost Chebského letiště

Fotogalerie Video
MS v klasickém lyžování LIBEREC

MS v klasickém lyžování LIBEREC

Podíleli jsme se na přípravě ohňostroje na MEDAL PLAZA a závěrečného ohňostroje na zakončení MS.


Plzeňské ohýnky 2008

Plzeňské ohýnky 2008

Pro festival ohňostrojů "Plzeňské ohýnky 2008" jsme si pro slavnostní ohňostroj připravili hudební kompozici od hudebního skladatele Miroslava Vobořila, spoluautora hudby k filmu Juraje Jakubiska, BATHORY. Tato skladba nese název OREL ČASU. S tímto ohňostrojem jsme zvítězili a získali zlatý pohár.

Oficiální stránky akce "Plzeňské ohýnky"

Fotogalerie
15. Svatohubertské slavnosti na Kuksu

15. Svatohubertské slavnosti na Kuksu - Fotogalerie

Photo Gallery - Milan Venzhöfer

Děkujeme panu Venzhöferovi za poskytnutí jeho uměleckých fotografií z našeho ohňostroje na 15. Svatohubertských slavnostech na Kuksu.

Fotogalerie Video